Opiskelija? Frank.

Frank tekee opiskelijan elämästä päivä päivältä parempaa

Mikä on Frank:

Frank on opiskelijoiden oma etupalvelu, joka kokoaa yhteen kaikki Suomen opiskelijaedut. Frank tarjoaa opiskelijoille rahanarvoisia etuja ja yrityksille kanavan tavoittaa opiskelijoiden laaja joukko. Mainitsemisen arvoista on myös se, että Frank on opiskelijoiden omistama yritys.

Opiskelija löytää Frankista kahdenlaisia etuja; perinteisiä myymäläetuja sekä nettikaupoissa hyödynnettäviä verkkoetuja. Fiksuin vaihtoehto on ladata Frank App ja hyödyntää opiskelijaedut sitä kautta digitaalisen opiskelijakortin kera. Liity siis oman opiskelijajärjestösi jäseneksi, lataa Frank App ja aktivoi digitaalinen opiskelijakorttisi. Voit toki myös tilata muovisen opiskelijakortin täältä ja selata etuja Frankin nettisivulla rekisteröitymisen jälkeen.


Lista kaikista Frankin kanssa yhteistyösopimuksen tehneistä opiskelijajärjestöistä (alla). Ota yhteys omaan järjestöösi, jos haluat sen listalle :)


Lataa Frank App ja digitaalinen opiskelijakortti täältä (0€)


Tilaa muovinen opiskelijakortti täältä (alkaen 15,10€)


Lue lisää FAQ osiossa


Kari "Kapa" Laurikainen
Sales Manager
kapa@frank.fi
+358 50 563 3428

Sara Miettunen
Operations Manager
sara@frank.fi
+358 40 589 7819

Tiia Lehtola
Managing Director
tiia@frank.fi
+358 40 771 3581

Teemu Ceder
Campaign Manager
teemu@frank.fi
+358 50 523 5018

Sauli Böhm
Digital Growth Manager
sauli@frank.fi
+358 50 530 9902

Suvi Honkanen
Sales Associate
suvi@frank.fi
+358 50 408 5008

Pasi Koskela
Sales Associate
pasi@frank.fi
+358 50 4088 597

Silla Aaltonen
Community Manager
silla@frank.fi